Seksuolog Częstochowa – DENTeam

Seksuolog – Poradnia DENTeam

Personel

Poradnia seksuologiczna

lek. Andrzej Kubat – Konsultacje i leczenie w zakresie seksuologii
Seksuolog Częstochowa Lekarz Andrzej Kubat

Seksuolog Częstochowa, lekarz Andrzej Kubat. Częstochowa ul. Lelewela 13/15. Poradnia DENTeam Częstochowa.

Aby umówić się z lekarzem specjalistą w dziedzinie seksuologii w przychodni DENTeam w Częstochowie należy zarejestrować się pod numerem telefonu: 722 30 40 30. Rejestracja telefoniczna możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 – 20.00.

 

 

Ludzie cierpią na zaburzenia seksualne już od dawna. Jednak dopiero w dobie internetu, szybkiego życia i ciągłego przebywania w stresie zaczęliśmy otwierać się na tego typu problemy i coraz chętniej korzystamy z konsultacji u specjalisty. Seksuologia zajmuje się szeroko pojętą działalnością seksualną człowieka i wszelkiego rodzaju zaburzeniami tej natury. To dziedzina medycyny, która bada nasze życie seksualne, a problemy na na tej płaszczyźnie rozpatruje nie tylko pod względem problemów fizycznych, ale i psychicznych.

 

Z tego względu specjalista seksuolog, podobnie jak ginekolog musi wykazywać wielki takt i wyczucie. Wiemy, że sama wizyta u specjalisty seksuologa może się wiązać z dużym stresem, dlatego praktyce stawiamy na delikatność, zrozumienie, wyrozumiałość, a także jakość usług, fachową i rzetelną diagnozę poprzedzoną konsultacją oraz badaniem.

 

Wszystkie osoby posiadające problemy natury seksuologicznej zapraszamy do naszej poradni w przychodni DENTeam znajdującej się przy ulicy Lelewela 13/15 w Częstochowie.