Kardiolog Dziecięcy – DENTeam

Kardiolog Dziecięcy – Poradnia DENTeam

Personel

Poradnia kardiologiczna dzieci

lek. Anita Morzyk – Konsultacje i leczenie w zakresie kardiologii dzieci
– UKG
– Holter EKG

 

Kardiolog Częstochowa lekarz Anita Morzyk

Kardiolog Dziecięcy Częstochowa, lekarz Anita Morzyk. Częstochowa ul. Lelewela 13/15. Poradnia DENTeam Częstochowa.

Aby umówić się z lekarzem specjalistą w dziedzinie kardiologii dziecięcej w przychodni DENTeam w Częstochowie należy zarejestrować się pod numerem telefonu: 722 30 40 30. Rejestracja telefoniczna możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 – 20.00.

 

Kardiolog dziecięcy Częstochowa lekarz Anita Morzyk

Kardiolog dziecięcy Częstochowa lekarz Anita Morzyk

 

Kardiologia to dziedzina medycyny wymagająca ogromnej wiedzy i precyzji, przy jednoczesnym zachowaniu delikatności, troski o pacjenta i zaangażowaniu. Ze względu na tempo życia, nałogi i złe nawyki coraz więcej osób cierpi z powodu niewydolności i innych chorób serca, mnóstwo ludzi kwalifikuje się do zawału lub ma go już za sobą. A co czuje osoba z wadą serca, która jeszcze nie wie, czym jest zbyt krótka doba i nie poznała jeszcze czym jest nałóg, bo ma dopiero kilka lat? Albo rodzice nienarodzonego malucha, u którego dopiero ją wykryto?

 

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku najmłodszych kardiolog dziecięcy musi wykazywać się szczególną wiedzą i doświadczeniem. Takie leczenie niesie za sobą ogromne emocje i stres, zarówno dla rodziców, jak i dla malucha, z tego względu każdy przypadek schorzenia lub jakiekolwiek podejrzenie wady sercowo-naczyniowej dokładnie badamy w celu poprawnego rozpoznania i leczymy jako indywidualny przypadek.

 

Wszystkich szukających kardiologa dziecięcego zapraszamy do przychodni DENTeam znajdującej się przy ulicy Lelewela 13/15 w Częstochowie.