Kardiolog Częstochowa – DENTeam

Kardiolog – Poradnia DENTeam

Personel

Poradnia kardiologiczna

lek. Agnieszka Maliszewska
lek. Robert Ostojski
dr n. med. Mateusz Knop

 

– Konsultacje i leczenie
– UKG z funkcją Dopplera-echokardiografia
– Holter EKG
– Holter RR

 

Kardiolog Częstochowa lekarz Robert Ostojski, lekarz Agnieszka Maliszewska, dr n. med. Mateusz Knop
Częstochowa ul. Lelewela 13/15. Poradnia DENTeam Częstochowa.

Aby umówić się z kardiologiem w przychodni DENTeam w Częstochowie należy zarejestrować się pod numerem telefonu: 722 30 40 30. Rejestracja telefoniczna możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 – 20.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z każdym rokiem rośnie liczba osób po zawałach czy wszelkiego rodzaju przebytych chorobach serca. Przez szybkie tempo życia, złe nawyki żywieniowe, siedzącą pracę i brak aktywności fizycznej poza nią oraz nałogi takie jak papierosy i alkohol serca są każdego dnia wystawiane na ciężką próbę. A przecież to jeden z ważniejszych elementów machiny, jaką jest nasz organizm – ogromny mięsień pompujący krew w każdy zakątek naszego ciała. Wiele osób przez długie lata żyje wyrządzając swojemu sercu krzywdę, jedząc tłusto, pijąc duże ilości kawy i unikając ruchu.

 

Dodatkowymi czynnikami sprzyjającymi chorobom serca może być długotrwałe życie w stresie, brak minerałów w diecie, niedobór snu, a czasami predyspozycje genetyczne. Ze względu na ważną rolę, jaką spełnia ten mięsień, warto zgłaszać wszystkie niepokojące objawy oraz wybrać dobrego kardiologa, któremu leży na sercu dobro naszego własnego.

 

Kardiologia to specyficzna dziedzina medycyny, wymagająca od lekarza niezwykłej dokładności i szczególnej troski o każdego pacjenta. Dobry kardiolog to zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego pacjenta. To kryteria, pod którymi się podpisujemy i które staramy się wprowadzać w codziennej praktyce lekarskiej.

 

Wszystkich kochających swoje serca zapraszamy do poradni kardiologicznej w przychodni DENTeam
znajdującej się przy ulicy Lelewela 13/15 w Częstochowie.