Ginekolog Częstochowa – DENTeam

Ginekolog – Poradnia DENTeam

Personel

Poradnia ginekologiczna

lek. Andrzej Kubat – Konsultacje i leczenie w zakresie ginekologii i położnictwa
– Usg,cytologia,kolposkopia
Ginekolog Częstochowa lekarz Andrzej Kubat

Ginekolog Częstochowa lekarz Andrzej Kubat. Częstochowa ul. Lelewela 13/15. Poradnia DENTeam Częstochowa.

 

Aby umówić się z lekarzem Ginekologiem w przychodni DENTeam w Częstochowie należy zarejestrować się pod
numerem telefonu: 722 30 40 30. Rejestracja telefoniczna możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 – 20.00.

 

lek. Andrzej Kubat na ZnanyLekarz.pl – rejestracja wizyty

Ten lekarz rozmawia z pacjentami w językach: angielski, rosyjski

 

Wizyta u ginekologa to dla wielu kobiet duże przeżycie. Szczególnie wiele młodych dziewczyn odkłada ją tak długo, jak to możliwe bojąc się bólu i niekomfortowych pytań. Z tego względu wyznajemy zasadę, że poza ogromną wiedzą, dobry ginekolog powinien wykazywać się wyczuciem i taktem.

 

Późno wykryte lub nieleczone choroby natury ginekologicznej mogą przynieść poważne konsekwencje dla zdrowia, a nawet życia kobiety. Z drugiej strony wizyta u złego ginekologa może skutecznie zrazić pacjentkę do przeprowadzania regularnych kontroli. Wiemy, że każda konsultacja lekarska wiąże się z pewnego rodzaju stresem, dlatego, zwłaszcza w pracy ginekologa, stawiamy na delikatność, zainteresowanie pacjentką i indywidualne podejście do jej problemów. Wiemy, że w tej relacji lekarska wiedza i doświadczenie, chociaż duże, nic nie dadzą, jeśli nie będą szły w parze z zaufaniem do lekarza i
realną troską specjalisty o pacjentkę.

 

Dlatego też wszystkie kobiety szukające porady profesjonalisty zapraszamy do poradni ginekologicznej w przychodni DENTeam znajdującej się przy ulicy Lelewela 13/15 w Częstochowie.