Endokrynolog Częstochowa USG tarczycy – DENTeam

Endokrynolog  – Poradnia DENTeam

Personel

Poradnia endokrynologiczna

lek. Anna Gomuła – Konsultacje i leczenie w zakresie endokrynologii
– Diagnostyka USG tarczycy
– Punkcje cienkoigłowe BAC
– Punkcje tarczycy
Endokrynolog Częstochowa lekarz Anna Gomuła

Endokrynolog Częstochowa, USG tarczycy lekarz Anna Gomuła. Częstochowa ul. Lelewela 13/15. Poradnia DENTeam Częstochowa.

Aby umówić się z endokrynologiem w przychodni DENTeam w Częstochowie należy zarejestrować się pod numerem telefonu: 722 30 40 30. Rejestracja telefoniczna możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 – 20.00.

 

Endokrynolog Częstochowa lekarz Anna Gomuła

Endokrynolog Częstochowa lekarz Anna Gomuła

Zawrotne tempo życia, praca i nauka generują w nas coraz większe ilości stresu. Dodajmy do tego małe ilości snu, siedzący tryb życia i złe nawyki żywieniowe – w dłuższej perspektywie czasu zaczynamy zauważać pewne objawy: nadmierną potliwość lub wiecznie zimne dłonie i stopy, przetłuszczającą się cerę i włosy, nadmierne tycie lub chudnięcie, rozdrażnienie, przemęczenie i wiele, wiele innych. W przypadku ich występowania często konieczna może okazać się wizyta u specjalisty endokrynologa.

Bardzo łatwo o nadczynność lub niedoczynność hormonów – a już niepoprawna praca jednego z nich doprowadza do zaburzenia gospodarki hormonalnej całego organizmu.

 

Zadaniem endokrynologa jest indywidualne rozpatrzenie każdego przypadku i wdrożenie odpowiedniej formy leczenia. Kondycja hormonów to skomplikowana sprawa, na którą składa się wiele czynników obecnych w życiu człowieka i tylko odpowiednie zaangażowanie lekarza idące w parze z doświadczeniem może dać najlepsze i najszybsze rezultaty.

 

Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wszystkich cierpiących na problemy natury hormonalnej zapraszamy do poradni endokrynologicznej, a w tym na USG tarczycy w przychodni DENTeam znajdującej się przy ulicy Lelewela 13/15 w Częstochowie.